Seksenler 126. Bölüm Tek Parça izle 30 Eylül 2014Seksenler 126. BolumSeksenler 126. Bölüm izle,Seksenler 126. Bölüm Full Hd izle,Seksenler 126. Bölüm seyret,Seksenler son bölüm izle,Seksenler 126. Bölüm izle

TRT 1’in dizisi Seksenler’in bugün yayınlanacak 124. Bölümünde Pastacı Sami şoka girer. Çünkü Şahin’in babası Almanya’dan dönmüştür. Tabi bu dönüş amaçsız değildir. Gazanfer oğlu Şahin ve Pastacı Şahin arasında yaşananların hesabını sormak için soluğu Sami’nin yanında alır. Şahin’in ise kafasında bir sürü tilki dolaşmakta hiç birinin de kuyruğu birbine değmemektedir. Elvan ile gizlice evlenmeyi düşünen Şahin, ondan gelecek cevabı dört gözle beklemektedir. Yoksa Şahin, Elvan’ı kaçıracak mı? 

Öte Yandan Seksenler’İn bugünkü 124. Bölümünde ayrı eve çıkmayı planlayan Ahmet ve Gülden’i bir sürpriz beklemektedir. Nişanlanan ve artık aşklarını saklamaya gerek kalmayan Ergun ve Nazlı ise mutlu gelecek planları yapmaya başlamış, el ele bütün mahllede dolaşıp adeta gövde gösterisi yapmışlardır.Şahin'in babasını Abdullah Şahin canlandırıyor.

Labels: , ,Leave A Comment:

Toplistler

Powered by Blogger.