İki Dünya Arasında 512. Bölüm izle Tek Parça Full HD izle 18-11-2014 #İkiDünyaArasında


İki Dünya Arasında 512. Bölüm bedava izle Hergün Fanların sayısı artan dizi İki Dünya Arasında Geçtiğimiz haftanın Starı olduğu gibi bu hafa neler yapacak acaba yeni bölümüyle 11-11-2014 Yine Zamanın Durmasını Arzulatacak hayranlarına. Sitemizde dizi yayınlanırken parça parça olarak izleme fırsatını elde edebilirsiniz

İki Dünya Arasında 512. Bölüm 720P hemen izle,İki Dünya Arasında 512. Bölüm 720P hemen izle,İki Dünya Arasında 512. Bölüm bedava izle İki Dünya Arasında 512. Bölüm Full HD takılmadan izle , İki Dünya Arasında Son Bölüm hemen izle,İki Dünya Arasında 512. Bölüm izle

İki Dünya Arasında, hayatlarını, 'yaşatmak için yaşa' felsefesi üzerine kurmuş iki idealist arkadaşın hikâyesi üzerine kurulmuştur. Öğretmen Selim ve İmam Ahmet bu duygularla dolu iki gençtir. Ahmet imam olup hizmetine doğup büyüdüğü mahallede devam ederken, Selim ise öğretmen olup ideallerinin peşinden Suriye'ye gitmiştir. Hikâyemiz Selim'in ülkesine, dolayısıyla da mahallesine geri dönüp hizmetine burada devam etme kararıyla başlayacaktır. Böylece yıllardır mahallelinin ona yakıştırdığı bir kız olan Aslı'yı da yakından tanıma fırsatı bulacaktır. Ancak şartlar beklenmedik bir şekilde gelişir ve öğrencisi Ali'yle, onun annesi Sahra'yı kurtarabilmek için beraberinde Türkiye'ye getirir. Ne var ki bunu yapabilmek için Sahra'yla formaliteden bir evlilik yapması gerekmektedir. Bir yandan manevi dağılmışlığın yaşandığı, bir yandan üzerinde imar planlarının yapıldığı mahallesine döndüğünde işinin yurt dışındakinden de zor olduğunu görür.

Bu konuda en büyük yardımcısı ise, İmam Ahmet'tir. Ahmet zaten mahallede denge kurma görevini üstlenen, herkesin yardımına koşan ve sevilen bir karakterdir. Selim’in gelmesiyle elinin kuvvetlenmesiyle mutlu olur. Bilgi ve tecrübelerini harmanlayan iki arkadaş, ‘insan kazanmak/topluma kazandırmak’ adına ellerinden geleni yapacaklardır.

Selim ise, kendisiyle evlenilmesi beklenen Aslı’yla evlenme noktasında çok da aceleci davranamayacaktır. Hem Suriye'den gelirken formalite bir evlilikle beraberinde getirdiği Sahra ve oğlu Ali, hem de Aslı'yı yakından tanıma arzusu onu engelleyecektir. Selim'in hizmeti yönü ne kadar kusursuzsa, özel hayatı da o kadar ikilemler üzerine kuruludur. Sahra'nın kendisine beslemeye başladığı duyguların zamanla Selim'deki yansıması, Aslı'nın gerçek yüzünü ortaya çıkartması, okulda ise açığını yakalamaya çalışan bir müdürle mücadele etmek zorundadır.


Labels: ,Leave A Comment:

Toplistler

Powered by Blogger.