Kara Para Aşk 24. Bölüm izle Tek Parça full izle 12-11-2014 #KaraParaAşk


Kara Para Aşk 24. Bölüm canlı izle Reytinglerin Yeni ismi olan Dizi Kara Para Aşk Her hafta Hayranlarını şaşırtmayı başardığı gibi son bölümüyle 05-11-2014 Hayranlarının karşısına çıkmaya hazırlanıyor. Dizi yayınlandıktan sonra sitemizde imkan buldukça Tek arça olarak sizlerle paylaşmaya Gayret edeceğiz.

Kara Para Aşk 24. Bölüm 720P hemen izle,Kara Para Aşk 24. Bölüm full internetten izle,Kara Para Aşk 24. Bölüm canlı izle Kara Para Aşk 24. Bölüm full bedava izle , Kara Para Aşk Son Bölüm hemen izle,Kara Para Aşk 24. Bölüm izle

Para ve hırs yüzünden hızla kirlenen dünyada, suçlularla giriştiği amansız mücadelelerde büyük başarılar kazanan Ömer Komiser, kız arkadaşı Sibel'le nişanlanmak için İstanbul'a gelir. Roma'da yaşayan Elif ise doğum gününde ailesiyle birlikte olmak için İstanbul'a gelir. 
Ömer ile Elif aynı gece ölüm acısı yaşarlar. Ömer'in kız arkadaşı ve Elif'in babası cinayete kurban giderler. İkisi de cevaplayamadıkları sorularla baş başa kalırlar. Gergin ve önyargılı bir tanışmanın ardından peşlerine düştükleri her ipucu yollarını kesiştirir.
Ömer, Sibel'in katilini bulmaya, ona atılan iftiraları temizlemeye kararlıdır. Elif ise ömrünün en zor anlarını yaşarken, babasının göründüğünün aksine karanlık bir hayatı olduğu gerçeğiyle yüzleşir. Bu Elif'in yüzünde patlayan ne ilk ne de son tokat olacaktır. Elif, ailesi için tehlikelerle dolu, karanlık yolda kaybolmak üzeredir. 

Başrollerini Engin Akyürek ve Tuba Büyüküstün'ün paylaştığı dizinin güçlü oyuncu kadrosunda Erkan Can da yer alıyor.
Senaryosunu Sema Ergenekon ve Eylem Canpolat kaleme alıyor. Ay yapımın imzasıyla ekranlara gelecek dizinin yönetmenliğini, Ahmet Katıksız yapıyor…  


Labels: , ,Leave A Comment:

Toplistler

Powered by Blogger.